All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

Huawei Türkiye'de gerçekleştirdiği basın toplantısıyla Huawei P Smart modelini tanıttı. İşte Huawei P Smart özellikleri ve Türkiye fiyatı.

 

Fullview ekran tasarımına sahip olan P Smart serisi, bu akşam gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla resmen ülkemizdeki tüketicilerin beğenisine sunulmuş durumda. Bu serinin ilk telefonu ise seriyle aynı adı taşıyan Huawei P Smart modeli oldu. Bu telefon, giriş-orta seviye özellikleriyle ve buna uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

FOTOĞRAFLARINIZ ARTIK "BOKEH ETKİSİALTINDA

P Smart, arka kamerada bulunan Leica kamera ve Huawei'nin sağladığı "Bokeh Etkisi" ile en güzel fotoğraflarınızı özel bir filtre ile çekiyor. Böylece sonuçlar her zaman üst düzey kalitede çıkıyor. Şıklığıyla da öne çıkan P Smart, genç tüketiciler için özel olarak hazırlandı.

Huawei P Smart "Phone Clone" özelliği telefonun dikkat çeken özelliklerinden. Telefonunuzu kullandığınız süre boyunca depoladığınız bilgilerin her telefon değişiminde kaybolmasını göze alamazsınız. İşte, Huawei P Smart serisinde bulunan "Phone Clone" özelliği telefonunuzdaki rehber dahil tüm bilgileri olduğu gibi iOS-Android, Android-iOS arası direkt WiFi bağlantısı ile yeni telefonunuza aktarmaya yarıyor.

Huawei'nin Share özelliği ile belgeleriniz, videolarınız, fotoğraflarınız ya da daha fazlası anında yakındaki Huawei'de transfer oluyor.

Parmak eklemi hareketlerinizi algılayan ekranı ile Huawei akıllı telefonları kullanımı oldukça kolaylaştıran özellikleri de beraberinde getiriyor. Ekrana uygulanan çift tık hareketi ile ekran görüntüsü alınırken, ekrana tek uzun tık hareketi yaptığınızda telefonunuz görüntü ve ses kaydetmeye başlıyor. Bu sayede ekran görüntüsü almak istediğiniz hiçbir anı kaçırmazken ekranı sesli bir şekilde kaydedebilme özelliği ile güzel hatıraları kaydetmenizi sağlıyor.

HUAWEİ P SMART TEKNİK ÖZELLİKLERİ

FullView Ekran tasarımına odaklanarak tüm yeni EMUI 8.0 işletim sistemini (Android 8.0) içeriyor. Ekran gövde oranı yüzde 76 'nın üzerinde olan P Smart 5.65, Full-HD, 18:9 ekrana sahip ve her zamankinden daha geniş bir görüntü sunuyor. İnce metalik gövde, düz arka yüzey, metalik gövdenin üst ve alt bölümlerinde ustaca gizlenmiş üç anten detaylarına sahip. İki uygulamayı aynı anda çalıştırmayı destekleyen benzersiz bir "tek dokunmalı bölünmüş ekran" modu özelliği var. Çift arka kamera ve 16 seviyeli çift çekim bulanıklığı ile fotoğraflarınıza stereoskopik bokeh efekti sağlar. Kirin 659 işlemciyle gelen telefon giriş-orta seviyede iddialı konumda.

HUAWEİ P SMART'IN FİYATI VE SATIN ALINABİLİRLİĞİ

Huawei, "P Smart" akıllı telefon modelini 1,599TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı.

https://youtu.be/5L8Qy7KjQcM

Yorum ekle


Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72