All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

Kadıköy Cep Dünyası, AA plus yani orijinal en yakın kalitedeki parçalar ile ekran değişimi hizmetleri sunmaktadır. Her daim en makul iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy ve çevresinde sunan firma olan Kadıköy Cep Dünyası, göz önünde sadece 20 dakika içerisinde yapmış olduğu ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

AA Plus Kalitesinde İphone Ekran Değişimi

Apple orijinal parçalarını kesinlikle satmamaktadır. Bu nedenle hiçbir teknik servis orijinal Apple yedek parçalar ile ekran değişimi yapamaz. Apple orijinal parçalar ile değişim yaptığını söyleyen teknik servislerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Kadıköy Cep Dünyası, diğer firmaların aksine düşük kalite ürünler kullanmak yerine orijinale en yakın olan AA plus kalitesindeki yedek parçaları kullanmaktadır. Bu da doğal olarak cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanabilmenize olanak tanımaktadır.

En uygun iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy Teknik Servisinden alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış olan personel kadrosu ile uygun fiyatlara yapılan bu ekran değişimi hizmetleri sadece 20 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu da paradan tasarruf etmenin yanında zamandan da ciddi bir şekilde tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi İle Ekran Değişimi

Cihazınızda olup biten tüm anlara şahit olabilmeniz amacı ile gözünüzün önünde ekran değişimlerini yapmaktayız. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan bu hizmetlerimiz sonrasında telefonunuzu ilk günkü hissiyat ile rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Firmamız ekran değişimi hizmeti sonrasında işçilik ve parçadan kaynaklanan sorunlarınızı hemen çözer herhangi bir mağduriyet yaşamanızın da önüne geçer. En uygun iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyası'ndan alınır. Vakit kaybetmeden size özel tekliflerimizi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

Yapmış olduğumuz hiçbir ekran değişimi hizmetinde müşterilerimizin verilerinin kaybolmasına izin vermeyiz. Ekran değişimi sırasında herhangi bir format işlemi uygulamadığımızdan dolayı ve cihazınızın uzman teknisyenlerin kontrolünde olmasından ötürü asla herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

Ön Cam Değişimi Yapmamamızın Sebebi?

iphone ön cam değişimi yapmamamızın temel sebebi bu işlem sırasında cihazın ön camına yüksek ısı uygulanır bu yüksek ısı sırasında camın altındaki yapışkanlar iç ekrana ve dokunmatik panele akar. Aynı zamanda bu yüksek ısı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılara zarar verir. Bunların sonucunda da dokunmatik hassasiyet zayıflar, ekran görüntü kalitesi düşer ve ekranda piksellenmeler oluşur. Tüm bu nedenlerden dolayı iç ekran, dokunmatik ekran ve ön cam komple değiştirilir.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle iphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası Farkıyla!

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuzdan dolayı teknik servis mağazalarımıza gelemeyecek durumdaki müşterilerimizi de düşünerek ücretsiz kargo fırsatını sunduk.

Cihazlarınızı kargo ile bizlere gönderin aynı gün içerisinde onarımını yapmış bir şekilde tekrar kargoya verelim. Bu sayede zamandan ciddi bir şekilde tasarruf edersiniz. Ayrıca kargo ile göndermiş olduğunuz telefonunuzda olup biten tüm teknik işlemler videoya kaydedilir ve sizlere gönderilir.

Tüm hizmetlerinde şeffaflık ilkesini benimseyen Kadıköy Cep Dünyası, en uygun iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy ve çevresinde sunmak amacı ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Size özel tekliflerden haberdar olmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Yorum ekle


orijinal iphone ekran değişimi iphone orijinal ekran değişimi kadıköy iphone orijinal ekran değişimi

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72