All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

 

AA Plus kalitesindeki parçalar ile yapılan iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı sadece 239 TL'dir. Gözünüzün önünde 20 dakika içerisinde yapılan tüm ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

iphone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 239 TL!

Google Haritalarda ekran değişimi alanında hizmet veren firmalar arasında en yüksek müşteri yorumuna buna bağlı olarak da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip iphone teknik servis firması olarak siz değerli müşterilerimize her daim şeffaflık ilkesi doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Gözünüzün önünde herhangi bir gizli bölmeye gerek kalmadan yapmış olduğumuz ekran değişimi hizmetlerimiz 20 dakika içerisinde 6 ay yedek parça garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

iphone 7 plus ekran fiyatı 219 TL'dir. Bu fiyat iç ekran, dokunmatik ekran ve ön cam değişimi için verilmektedir. Kadıköy Cep Dünyası personelleri kesinlikle sadece ön cam değişimi yapmamaktadır.

Orijinale En Yakın Parçalar ile iphone 7 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Apple firmasının hiçbir kişi veya firmaya orijinal yedek parça satışı yapmaması dolayısı ile Kadıköy Cep Dünyası olarak orijinale en yakın parçalar olarak kabul edilen AA Plus kalitesindeki iphone yedek parçaları ile bu hizmetleri vermekteyiz.

İç ekran, dokunmatik ekran ve ön camın değiştirildiği iphone ekran değişimi hizmeti sonrasında cihazınızı ilk günkü hisle rahatlıkla kullanabileceksiniz. Firmamız Apple teknisyenleri tarafından yapılan ekran değişimi sonrasında asla dokunmatik hassasiyetinde zayıflama ve ekran görüntü kalitesinde düşme göremezsiniz.

Ekran değişimi yapılan cihazınızın mağazamızda hemen inceleyebilir, beğenmediniz, tereddütte kaldığınız kısımlar için revize talebinde bulunabilirsiniz. Size özel iphone 7 plus ekran fiyatı için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayınız...

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi İle İphone 7 Plus Ekran Değişimi

Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılan iphone ekran değişimi hizmeti sonrasında kullanıcı hatası dışında kalan yedek parçadan ve işçilikten kaynaklanan sorunlarınız 6 ay içerisinde ücretsiz olarak çözülür.

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına gelemeyecek durumda olan müşterilerimizi de düşünerek çift taraflı ücretsiz kargo fırsatını sunduk. Kargo ile gelen cihazlarınız aynı gün içerisinde onarılıp tekrar ücretsiz kargo avantajı ile sizlere gönderilir. Cihazınızda olup biten tüm teknik işlemler istemeniz halinde video ile sizlere gönderilir.

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan iphone 7 plus ekran değişimi hizmetlerimiz sonrasında 30 TL değerindeki iphone ekran koruyucu da hediye ettiğimizi hatırlatalım. iphone ekran değişimi sırasında cihazınıza herhangi bir format işlemi uygulanmayacağını ve bunun sonucunda da herhangi bir veri kaybı yaşamayacağınızı da belirtelim...

Size özel iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyası personellerinden almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Yorum ekle


Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72