All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

 

Huawei sertifikalı uzman teknisyenler eşliğinde Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı 129 TL'dir. AA Plus parçalar kullanılarak yapılan Huawei Ekran Değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü gibi tam verimlilik ile kullanabilme imkanına erişebileceksiniz.

Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası

20 yıldır ekran değişimi alanında ciddi çalışmalar yürütmüş olmanın vermiş olduğu bilgi ve birikim ile Huawei Ascend G7 Ekran değişimlerini sadece 20 dakika içerisinde gözünüzün önünde yapıyoruz.

6 ay yedek parça garantisi ile sunulan Huawei ekran değişimi hizmetleri yılın 365 günü uygun fiyat avantajları sizlere sunulmaktadır. Ekran koruyucu hediyesi ile sunulan Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı sadece 129 TL'dir.

Ücretsiz kargo fırsatı ile göndermiş olduğunuz cep telefonunuzda olup biten tüm teknik işlemler videoya kaydedilir veya teknisyenlerimiz sizleri görüntülü bir şekilde arayarak cep telefonunuzdaki işlemleri izlemenize olanak tanımaktadır.

Komple Huawei Ekran Değişimi

Firmamız kesinlikle Huawei Ascend G7 LCD ekran değişimi yapmamaktadır. Yapılan tüm Huawei Ekran Değişimi hizmetlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilir.

Diğer teknik servis firmaları gibi kısa vadeli çözüm olan ancak uzun vadede sizlere ekstra maliyetler çıkaracak Huawei Ascend G7 cam değişimi kesinlikle yapılmamaktadır. Çünkü yapılan sadece ön cam değişimleri sırasında cama yüksek ısı uygulanır bu yüksek ısı sonucunda da ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür.

Ekranda sararma, ekranda mürekkep akmaları ve dokunmatik hassasiyetinde zayıflama sorunları ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız komple Huawei ekran değişimi yaptırınız...

En Fazla Olumlu Yorum Alan Kadıköy Teknik Servisi

Ticari kaygıdan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan bir firma olmamızı google'da en fazla yorum alan firma olmamız ile kanıtlamayı başarmış bulunmaktayız...

Müşterilerimize Huawei Ascend G7 LCD ekran değişimi gibi kısa vadeli çözümler sunmak yerine uzun vadede herhangi bir teknik aksaklık yaşamamaları ve ekstra mağduriyetlere maruz kalmamaları amacı ile iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam değişimini yapıyoruz.

Ücretsiz kargo fırsatı, ekran koruyucu hediyesi ile ekran değişimi ve 20 dakikada gözünüzün önünde yapmış olduğumuz Huawei ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde gün geçtikçe artan bir müşteri portföyüne sahip olmaktayız.

Size özel Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı  telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Yorum ekle


Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72