All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Şeffaf bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Kadıköy Cep Dünyası personelleri gözünüzün önünde Lenovo K5 Note Ekran Değişimi hizmetleri sunmaktadır. 6 ay yedek parça garantisi ile ve ekran koruyucu hediyesi ile sunulan Lenovo K5 Note Ekran Değişimi fiyatı sadece 179 TL'dir.

Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Lenovo K5 Note Ekran Değişimi İstanbul Kadıköy Teknik Servis firması olarak yılın 365 günü en uygun ekran değişimi hizmetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı sadece 179 TL'dir.

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi aynı zamanda 30 TL değerindeki kırılmaz cam hediyesi ile sunulan Lenovo K5 Note Ekran Değişimi hizmetleri tamamen Lenovo sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

İç ekran, dokunmatik panel ve ön cam komple bir şekilde değiştirilir. Bu sayede K5 note cihazınızı almış olduğunuz ilk günkü verimliliğinde kullanabilme imkanına erişmiş olursunuz...

Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Hizmet Detayları

1- Lenovo K5 Note Ekran Değişimi İstanbul Teknik Servis Lenovo teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Teknisyenler ekran değişimi sırasında herhangi bir format işlemi uygulamaz bu sayede cihazınızdan herhangi bir veri kaybolmaz.

2- Lenovo K5 Note Ekran Değişimi AA Plus kalitesindeki parçalar ile yapıldığı için ekran görüntü kalitesinde herhangi bir kötüleşme ve dokunmatik hassasiyetinde bir zayıflama yaşamazsınız.

3- Lenovo K5 Note Ekran Değişimi komple iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam değiştirilerek yapılır. Bu sayede cihazınız ilk günkü kalitesinde kullanılabilmektedir.

4- Lenovo K5 Note ekran değişimi hizmetimiz sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz kısımlarında revize talebinde bulunabilirsiniz.

5- Tüm ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulmaktadır.

6- Tüm ekran değişimi hizmetlerimiz çift taraflı ücretsiz kargo fırsatı ile sunulmaktadır.

7- Lenovo ekran değişimi hizmetimiz sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz camı hediye ediyoruz.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Ön cam değişimi sırasında cihaza yüksek ısı uygulanır. Uygulanan bu yüksek ısı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılara zarar verir bunun sonucunda da kısa bir süre kullanım sonucunda ekranda mürekkep lekeleri oluşmakta ve dokunmatik hassasiyette ciddi zayıflamalar meydana gelmektedir. Bu tür kısa vadeli çözümler ile müşterilerimizi kandırmamak için iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilmektedir.

Size özel Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası Lenovo sertifikalı uzman teknisyenlerden almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorum ekle


Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı lenovo k5 note ekran değişimi Lenovo K5 Note Ekran Değişimi Fiyatı kadıköy Lenovo K5 Note cam Değişimi Fiyatı Lenovo teknik servis kadıköy

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72