All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

İPhone 6 Batarya Değişimi

iPhone 6 batarya değişimi fiyatı merak edenler için bir an önce belirtmek isteriz ki sandığınız kadar yüksek meblağlar karşınıza çıkarmaz. iPhone modellerinde sıkça görülen batarya sorunu zamanla şarjın bir anda bitmesine neden olur. Hatta bazı kullanıcıların yüzde 20 seviyelerinde şarj olduğu halde iPhone’larının bir anda kapandığını ve şarja takmadan açılmadığını söylemektedir. Bunun yanında şarja takılan telefonun tekrar yüzde 20 şarj ile açılması ciddi bir batarya sorunu olduğunu gösterir ve acilen iPhone 6 Batarya Değişimi yapılmalıdır. Bunlara benzer sorunların akabinde kullanıcılar iPhone bataryalarını değiştirmek zorunda kalır. Ancak herkesin çekindiği konu batarya fiyatlarıdır. Sanıldığının aksine uygun iPhone 6 batarya değişimi fiyatı ve sorun yaşatan batarya ile kolayca değiştirmek mümkündür bunlar ile birlikte aynı zamanda teknik servisimizde iphone uzmanlarımız ile iPhone Ekran Değişimi Yapmaktayız 6 ay garantili ve herşey göz önünde yapılıp şeffaf bir çalışma ortamında çalışmaktayız. Tüm bunlar sayesinde müşterinin aklında soru işareti bırakmadan tüm sorunlarını halletmekteyiz.

İPhone 6 tüm dünyada Akıllı cep telefonu pazarında ilk akla gelen telefon markaları arasında ilk sıralarda yer alan ileri teknoloji ürünü bir cihazdır. Apple tarafından 2014 yılında satışa sunulan cihaz, emsal telefonlara oranla farklı teknolojik özelliklere sahiptir. 2007 yılından itibaren İPhone telefon cihazlarını üreten firma, İPhone 6 üretimiyle akıllı telefon kullanıcılarına üst seviye cihaz kullanım imkânı sağlamış oldu.

iphone5btry

Cihaz Özellikleri

İlk yıllarda üretilen s ve c serilerinden sonra, devam niteliğinde üretilen İPhone 6 modeli, 1810 mAh kapasiteye sahip bataryası sayesinde tek şarjla uzun süreli konuşma imkânı sağlayan bir özelliğe sahip. Bunun dışında,

  • İşlemci Hızı: 1,4 GHz
  • İşletim Sistemi: İOS 8
  • İşlemci: Dual Core 1,4 GHz Typhoon
  • Bellek Kapasitesi 32 GB
  • 138,2 mm uzunluk, 6,9 mm kalınlık 129 gram ağırlığa sahip
  • 4,7 inç IPS LCD ekran
  • Touch ID Parmak izi okuyucu
  • M8 yardımcı hareket işlemcisi
  • Saniyede 60 kare 1080p HD normal çekim

İPhone Tamiri Mümkün mü ?

İPhone 6 üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır. Yetkisiz değişiklikler veya kazara oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Cihazın 2 yıldan daha eski olması da cihazı garanti kapsamı dışında tutmaktadır. Cihazın garanti kapsamında olması halinde cihazın alındığı mağazaya veya Apple destek uzmanına ulaşmanız halinde, meydana gelen sorun hakkında teknik destek veya onarım randevusu ayarlanmaktadır. Cihazı şahsen onarıma götürmeniz halinde, Apple yetkili servis sağlayıcılarından birine başvurarak randevu ayarlaması yapmak gereklidir. Oluşan sorunun garanti kapsamında olması durumunda herhangi bir ücret ödemesi yapmadan cihazınızın onarımını sağlayabilirsiniz.

İPhone 6 Batarya fiyatları ve telefon fiyatları 2019

İPhone 6 tüketime sunulduğu günden itibaren yaklaşık 220 milyon adet satılmış ve akıllı telefon cihazları konusunda üst seviye telefonlar arasında ilk sıralarda yer almıştır. Günümüzde farklı satış noktalarında kullanıcıların beğenisine sunulan İPhone 6 model cihazlar, yaklaşık olarak 2,350 TL ile 2,400 TL düzeyinde fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İPhone akıllı telefonlar, teknolojik ürün satışı yapan mağazalar, cep telefonu bayileri, internet üzerinden satış yapan sanal mağazalar gibi birçok yerden tedarik edilebilmektedir.

Yorum ekle


orijinal iphone ekran değişimi iphone batarya değişimi fiyatı iphone ekran değişimi fiyatı 2019

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72