All for Joomla The Word of Web Design

Tüm Telefon Ekran ve Cam Değişimlerinde KIRILMAZ CAM HEDİYE

 
iPhone 11 pro telefonların amiral gemisi unvanı hak edecek birçok farklı özellikle donatılarak akıllı telefon deneyimlerini kusursuz bir noktaya taşıyor. Daha önce kullanılan cep telefonlarının tamamında kullanılan çiplerden en güçlü ve akıllısına sahip olan İPhone 11 pro , en büyük ekranlı iPhone olarak akıllı telefon listesinin en üstünde konumlanıyor. Tamamen cam bir tasarımla üretilen cihaz kablosuz şarj ve artırılmış gerçeklik deneyimlerine sahip. Gümüş, Altın ve Uzay Grisi renkleriyle satıla sunulan ürün ön ce arka yüzünde kullanılan en dayanıklı ve en şık cam görünümle, satın alma bedelini fazlasıyla hak ediyor.
 

iphone 11 pro Kusursuz Altyapı, Üstün Performans, Şık Tasarım Bir Arada

 
iPhone 11 pro akıllı telefon modeliyle donanım ve altyapıda zirve yapan cihaz, şimdiye kadar kullanılan en güçlü çipe sahip. 64 Bit mimari üzerinde çalışan Dual-core ana işlemci, Quad-core ve bunların yanı sıra M12 hareket yardımcı işlemleri bir araya gelerek 4GB RAM ile birlikte emsalsiz bir hız sağlanıyor. 64, 256 ve 512 GB dâhili hafıza seçenekleriyle satışa sunulan İPhone 11 pro , Apple tarafından geliştirilen Neural Engine sayesinde saniyede 5 trilyon işlem yapma kapasitesiyle kusursuz bir performans sergiliyor.
 iphone 11 pro

iphone 11 pro Dan Önceki Kamera ve Fotoğraf Deneyimlerinizi Unutun

 
iPhone 11 pro en gelişmiş sensör özellikleri ve akıllı telefonlarda yeni bir çığır açan çift kamera özelliğiyle benzersiz kamere ve fotoğraf deneyimleri sunuyor. Her iki kamerası da 12MP olarak dizayn edilen cihazda bulunan akıllı HDR özelliği sayesinde en ince ayrıntılar bile oldukça net bir şekilde görüntülenebiliyor. Bokeh efekti, derinlik denetimi gibi özellikler sayesinde profesyonellere taş çıkaracak fotoğraflar çekmek mümkün hale geliyor.
 

iPhone Xs Max Genel Özellikleri ve Satış Fiyatı

 
iPhone 11 pro önceki modellerde kullanılarak büyük beğeni toplayan ve yenilenen siri özelliği, yüksek bağlantı hızı, yüz doğrulama teknolojisi gibi birçok yenilikle akıllı telefon kullanıcılarının tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Elektronik ürün satışı yapılan mağazalarda 512 GB cihaz 14 bin TL civarında bir fiyata sahiptir 
 

64 GB İPhone 11 pro telefonlar yaklaşık 13 bin TL civarında bir fiyata sahip.

 
Cep telefonu batarya değişimi herkesin bildiği gibi özellikle akıllı telefonların kronikleşmiş bir sorunu. Bilinçsiz ya da yoğun kullanım sonucunda zamanla performans ve verimlilik düşüşüne geçen bataryalar, akıllı telefonların yükünü kaldırmakta zorlanıyor. Bunun sonucunda ise gün içerisinde günlük hayatta aniden biten şarjlar ve kapanan telefonlar ile karşı karşıya kalınıyor. Yaşanan şarj sorunların ardından ise çözüm tabi ki bataryayı değiştirmek olarak görülüyor. Değişimi gerçekleşen batarya kullanıcıların gün içerisinde şarj soruları ile karşılaşmasını engelliyor. Bunun yanında oyunlar, uygulamalar ve çeşitli mobil aktiviteler gönül rahatlığı ile yapılır hale geliyor. Akıllı telefon bataryaları servisler tarafından aynı gün değiştirilerek teslimat yapılıyor. Bu sayede her kullanıcı uzun süre telefonundan uzak kalmadan batarya sorunundan kurtulmuş oluyor.
 

iphone 11 pro ekran değişimi fiyatı 999 tl güncel fiyat için arayınız

 
apple son günlerde piyasaya sürdüğü ve yüksek beklenti için de oldğu model şüphesiz iphone 11 pro modelidir. Firma olarak son teknoloji olan bu harika iphone 11 pro ekran değişimi işlemlerini servisimizde uzman iphone teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. En uygun iphone 11 pro ekran değişimi fiyatı alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. 
 
Yorum ekle


Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72