All for Joomla The Word of Web Design

Samsung A7 2016 Ekran Değişimi 349 TL, Ekran Değişimi ve Tamiri

Samsung a710 ekran değişimi müşteri yanında 469 TL  % 100 ekran ile maksimum 25 dakikada değiştirip teslim ediyoruz.

Ekranlarımız takılmadan önce 17 yıllık uzman teknisyenimiz tarafından kontrolleri ve sağlamlığından emin olunduktan sonra takılıp verilir. 

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz.

Kesinilikle samsung a710 cam değişimi yapmıyoruz ekran+cam+çerçeve+ panel olarak komple  değiştiriyoruz.Nedeni ise samsung a7 2016 ekran larının cam sökümü aşaması yüksek ısı kulanıl madan cam değişimi yapılmamaktadır.

Isıya maruz bırakılan iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kulanı lan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak (samsung) markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinale en yakın parçalar kullanarak telefonunuzu ilk gün ki gibi kulanmanızı sağlıyoruz.

 A710 EKRAN DEĞİŞİMİ hızlıekrandegisimi

BİLGİLİLERİM SİLİNİR Mİ ?

Galaxy a710 ekran değişimi yapıldığı zaman Telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmeden, gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz.

TAMİR SÜRECİ

samsung A710 ekran değişimi ve tamirini sürelerinin en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla birlikte Telefonlarınız son teknoloji makinalarla  mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Galaxy a710 tamiri süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

                                                   KARGO GÖNDERİMİ

Kargonuzun bize ulaşmasıyla birlikte 1 saat içerisinde sizleri eğer müsaitseniz  görüntülü arayıp telefonunuzunekran değişimi ve tamiri boyunca canlı izlettiriyoruz aynı gün içerisinde cihazınızı kargo ile sizlere gönderiyoruz.

Telefonlarınızın bu tamirlerini gerçekleştirmemiz için yapmanız gereken sadece, anlaşmalı olduğumuz veya size en yakın kargo kargo firma aracılığıyla telefonlarınızı bizlere göndermenizdir.

Gönderilen telefonların üzerinde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin.

Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin.

Telefonunuzun geri gönderilecek adresini, isim soy isim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz.

Telefonunuzun Ekran değişimi yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.

 

NASIL GELİRİM

Metrobüs ile geliyorsanız;

Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokaktaki, eski bambi cafenin yerinde olan susam cafenin yanında yer almaktadır.

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız;

Firmamız, Kadıköy vapur iskelesi ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğanın yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası yanında sokaktaki, eski bambi cafenin yerinde olan susam cafenin yanında yer almaktadır.

Marmaray ile geliyorsanız;

Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

 

Yorum ekle


Yorumlar   
0 # derya 23-01-2018 07:41
Telefonumun ekranı kırıldı.İnternetten yaptıgım arastırma sonucu kendılerıne ulastım yol tarafıne gerek bıle duymadım sıtelerınde hersey vardı.Sağolsun özveriyle telefonumu eski haline getirdiler.Çok teşekkür ederim....
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72