All for Joomla The Word of Web Design

iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyat 179 TL Kadıköy İphone 6S Ekran değişimi

iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyat 169 TL Kadıköy

 

iPhone 6S ekran değişimi uzman teknisyenimiz tarafından, yanınızda, gözünüzün önünde hiçbir bilginiz silinmeden maksimum 15 dakikada değişitirip teslim ediyoruz.

iPhone 6S ön ekran değişimi tamiri ekran, çerçeve, panel ve dokunmatik olarak değiştiriyoruz.

Servislerimizde kesinlikle iPhone 6S cam değişimi yapılmamaktadır.

Nedeni ise iPhone 6S ekranlarda, ön camın ekranla tek parca halinde olması. Ön camın ekrandan sökülmesi için; ekran, yüksek derece ısıya maruz kalır. Ekranlar yüksek derece ısıya maruz kalmadan ön sökümü yapılmamaktadır.

Ön cam sökümü yapılan ekranlarda daha sonra yüksek ısıya maruz kalan ekranlarda dokunmatik arızası, piksel hatası, renk çözünürlüğünün düşmesi ve ön cam montajında kulanılan yapışkan maddenin telefonun içine akarak telefona zarar vermesine yol açar.

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak müşteriyi memnun etme ilkeleriyle emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

iphone 6S Ekran Değişimi,iphone 6S Ekran Değişimi Kadıköy,iphone 6S Ekran Değişimi Fiyatı,iphone 6S Ekran Değişimi Kadıköy ,Kırık iphone 6S Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy, İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Tamiri,İphone Ekran Nerde Değiştirebilirim,İphone Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Kırıldı,İphone Ekran Fiyatı,İphone Ekran Değişim Fiyatı, İphone Ekran Değişimi Ne Kadar, Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Tamiri,Apple Ekran Nerde Değiştirebilirim,Apple Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Kırıldı,Apple Ekran Fiyatı,Apple Ekran Değişim Fiyatı, Apple Ekran Değişimi Ne Kadar 

GÖRÜNTÜLÜ ADRES TARİFİ

 

 

 

Adresi öğrenmek için tıklayınız

Adsız

TAMİR SÜRECİ

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla ve son teknoloji makinalarla birlikte cihazınızın mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz. Tamir süresi boyunca sizinle irtibatta olup, herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

NEDEN KADIKÖY CEP DÜNYASI ?

Kadıköy Cep Dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetlerin en iyisini ve en kalitelilerini sunarak müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

NASIL GELİRİM?

Metrobüs: Söğütlüçeşme metrobüs durağında indikten sonra Kadıköy Altıyolda yeralan Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6dakika yürüyeceksiniz. Altıyol Boğa'a ulaştıktan sonra sahile gitmeden ilk ışıkların yanındaki McDonalds'ın karşısındaki Susam Cafe'nin yanı Kadıköy Cep Dünyası

Metro/Vapur: Metro veya vapurla Kadıköy'de indiğinizde Haldun Taner tiyatrosunu arkanıza alıp, Altıyol Boğa'a gelmeden Garanti Bankasının yanındaki Susam Cafe'nin yanı

Marmaray: Ayrılık Çeşmesi Marmaray durağında inip, Karakolhane Caddesi ve ardından Halitağa Caddesi yönüne doğru ilerleyerek yaklaşık 10 dakikalık yürüşten sonra Halitağa Caddesinin sonunda bulunan Garanti Bankasından önce sol tarafta bulunan Nal sokağına gireceksiniz.

İrtibat telefonlarımız:

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

Yorum ekle


Yorumlar   
0 # Mutlu 15-12-2017 08:25
iPhone 6s Telfonumu başka bir teknik servis tepsisi ekran değişimi için götürmüştüm sorunun sadece ekrandan kaynaklanmadığını dokunmatiginde arazili olduğunu söyleyip benden 450 TL para istediler Google de en iyi ekran degisimi kelimesini araştırdığımda karşıma bu arkadaşlar çıktı telefonla yanlarına gidip telefonumun ekran değişmesi gerektiğini başka servise fıtığının ve ekran +dokunmatik arızası olduğunu söylediklerini dediğimde buyrun biz bakalım size yardımcı oluruz dediler aradan 15 dakika geçmeden telefonda dokunmatik sorunu olmadığını sadece ekran değiştirsek sorunun çözüleceğini Söve fiyatında 140 TL olduğunu söylediler onay verdikten sonra 20 sonra telfonuz hazır buyrun sesini duyunca çok mutlu olmuştum elinize sağlık dürüst insanlarda kalmış demeki tavsiye ederim
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72