All for Joomla The Word of Web Design

IPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı 239 TL, Kadıköy IPhone 8 Kırık Ekran Değişimi ve Tamiri

 iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı 239 TL Kadıköy

 
 
iPhone 8 ekran değişimi 239 tl  gibi cok uygun bir üçretle uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde garantili bir şekilde yapılır ve kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir. 
Mağazamızda Orjinale en yakın olan AA PLUS Kalitesinde olan iphone 8 ekranı kulanılır.
 
IPhone 8 kırık cep telefonu ekran değişimi telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.
Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak APPLE markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinal parçalara en yakın ekranlar kullanarak montajı gerçekleştirilir.

İPHONE 8 ÖN CAM DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ

 

İPhone 8 ön cam değişimi lerinde yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılamadığından dolayı servisimizde (model) cam değişimi yapılamamaktadır. Yüksek ısı kullanımından dolayı ısıya maruz kalan ekranlarda piksel hatası meydana gelmektedir.

Yapıştırılan ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ise ekranın içerisine sızarak telefonunuza zarar verir.

iphone 8 Ekran Değişimi,iphone 8 Ekran Değişimi Kadıköy,iphone 8 Ekran Değişimi Fiyatı,iphone 8 Ekran Değişimi Kadıköy ,Kırık iphone 8 Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy, İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Tamiri,İphone Ekran Nerde Değiştirebilirim,İphone Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Kırıldı,İphone Ekran Fiyatı,İphone Ekran Değişim Fiyatı, İphone Ekran Değişimi Ne Kadar, Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Tamiri,Apple Ekran Nerde Değiştirebilirim,Apple Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Kırıldı,Apple Ekran Fiyatı,Apple Ekran Değişim Fiyatı, Apple Ekran Değişimi Ne Kadar 

 

KONUM BİLGİSİ İÇİN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ?

 
Telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel tüm bilgilerinizin hiçbiri silinmeden, gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için çözümler getiriyoruz. 
Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmak için 17 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
 

NEDEN HIZLI EKRAN DEĞİŞİMİ ?

 
Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz. 
Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

NASIL GELİRİM

 
Metrobüs ile geliyorsanız;
Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
 
Metro ya da Vapur ile geliyorsanız;
Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.
 
Marmaray ile geliyorsanız;
Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.
İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90
 
 
 
Yorum ekle


Apple Ekran Değişimi Kadıköy,iphone 8 Ekran Değişimi İphone Ekran Değişimive Tamiri

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72