All for Joomla The Word of Web Design

iPhone X Ekran Değişimi 649 TL ,iPhone X Ekran Değişimi Kadıköy

 

KADIKÖY CEP DÜNYASINDA BÜYÜK FIRSAT iPHONE X (10) EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI 649 TL !

 
iPhone X (10) ekran değişimi 6 ay garantilidir orijinale en yakın parçalar kullanılarak uzman teknisyenlerimiz tarafından gözünüzün önünde değiştirilip 20 dakika içerisinde sizlere teslim edilir. 
 
Iphone x Ekran telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 
 

MÜŞTERİ MEMNUNNİYETİ ÖNEMLİ

 
 
iPhone ekranlarında yüksek ısı kullanılmadan iphone x ön  cam değişimi yapılamadığından dolayı servislerimizde (model) cam değişimi yapılamamaktadır. Yüksek ısı kullanımından dolayı ısıya maruz kalan ekranlarda piksel hatası meydana gelmektedir.
Yapıştırılan ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ise ekranın içerisine sızarak telefonunuza zarar verir.
 
 
Bu sebepten dolayı iphone x ekran değişimi ekran, cam, çerçeve ve panel şeklinde bir bütün olarak gerçekleştiriyoruz. Sonraki zamanlarda telefonunuzda herhangi bir oluşacak daha büyük bir sorunla tümü ile böylelikle karşılaşmanızın da önüne geçmiş oluyoruz.
 
 

KONUM BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

 
KADIKÖY CEP DÜNYASI ADRES TARİFİ
 

TELEFONUMA BAŞKA BİR ŞEY OLURMU ?

 
Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servisde herhangi gizli kapalı bir alan yoktur. Telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz.
Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.
 

KARGOYU NASIL GÖNDERİRİM NE YAPMALIYIM ? TIKLAYINIZ

 
Kargo ile yolladığınız telefonlarınız bize ulaştığı andan tamirin gerçekleştiği ana kadar, telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına alıyor ve istediğiniz takdirde kaydı sizlere gönderiyoruz.
 
 
BİLGİLERİM SİLİNİRMİ ?
 
iPhone X (10) ekran değişimi gerçekleştiğinde Telefonunuzda yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi firmamızca gerçekleştirilir. Kargonuz bize ulaştığı gün telefonunuz tamir edilerek aynı gün içerisinde sizlere gönderilir. 
 
NEDEN HIZLI EKRAN DEĞİŞİMİ ?
 
Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz. 
Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
 
KADIKÖY CEP DÜNYASI ADRES TARİFİ

NASIL GELİRİM

Metrobüs ile geliyorsanız;
Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyolda yeralan Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur ile geliyorsanız;
Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğanın yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yer aldığı sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.
Marmaray ile geliyorsanız;
Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.
İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90
 
 kadıköy iphone servis,kadıköy iphone x ekran değişimi,iphone x ekran tamiri,iphone x ekran değişimi fiyatı 

iPhone X (10) Ekran Değişimi,iPhone X (10) Ekran Değişimi Kadıköy,iPhone X (10) Ekran Değişimi Fiyatı,iPhone X (10) Ekran Değişimi Kadıköy ,Kırık iPhone X (10) Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy, İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Tamiri,İphone Ekran Nerde Değiştirebilirim,İphone Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Kırıldı,İphone Ekran Fiyatı,İphone Ekran Değişim Fiyatı, İphone Ekran Değişimi Ne Kadar, Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Tamiri,Apple Ekran Nerde Değiştirebilirim,Apple Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Kırıldı,Apple Ekran Fiyatı,Apple Ekran Değişim Fiyatı, Apple Ekran Değişimi Ne Kadar 

 
 
Yorum ekle


Apple Ekran Değişimi iPhone X (10) Ekran Değişimi İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy iPhone X (10) Ekran Değişimi Kadıköy Kadiköy İphone Ekran Değişimi

Tıkla Ara Konuş

0552 356 72 72