oneplus 6

https://www.hizliekrandegisimi.com/images/oneplus6.png

OnePlus 6 nasıl olacak sizin için bir çalışma hazırladık.

Amiral gemi katılı olarak akıllı telefon pazarına giriş yapan OnePlus yeni modeli için gün sayıyor. Yaklaşan tanıtım tarihi ise yepyeni sızıntıları beraberinde getiriyor. İşte yeni sızıntılarla OnePlus 6!

OnePlus 6 kulaklık girişiyle geliyor!

Akıllı telefon pazarında Çinli markaların yükselişi devam ederken ülkemiz de bu markalara ilgi son derece yüksek. Bu markalardan birisi olan OnePlus ise yeni amiral gemi modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2 hafta sonra resmi tanıtımı gerçekleşecek olan OnePlus 6 yepyeni sızıntılarla bizlerin önüne çıktı. Çentikli bir tasarımla geleceği bir süredir bilinen modelin ortaya çıkan son görsellerinde çözünürlük pek iyi olmasa da tasarım genel olarak anlaşılabiliyor.

Ön tarafta artık alıştığımız çentikli tasarıma ek olarak Android tarafındaki rakiplerine göre çok küçük bir alt çerçeve dikkat çekiyor. iPhone X ile de yan yana getirilen OnePlus 6iPhone X‘a kıyasla biraz daha büyük duruyor. Üst tarafta yer alan çentiğin ise daha küçük olduğu göze çarpıyor. OnePlus 5T ile kıyaslandığında ise neredeyse aynı ebatta olduklarını söyleyebiliriz.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2018/05/OnePlus-6-1.jpg?resize=653%2C398&ssl=1

Snapdragon 845 ile çalışan en uygun fiyatlı model olması beklenen OnePlus 6‘da dikkat çeken bir diğer detay ise telefonun alt tarafında karşımıza çıkıyor. iPhone 7 modellerinden sonra yavaş yavaş kullanımdan kalkan 3.5 mm kulaklık girişi, OnePlus 6 modelinde hala yer almaya devam ediyor.

6.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek olan model, daha önce de belirttiğimiz gibi Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak. 6 GB ve 8 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı modelde 64, 128 ve 256 GB dahili depolama kapasitesi bulunacak. 8 GB RAM ise sadece görmeye pek alışık olmadığımız 256 GB depolama alanı ile sunulacak.

Yaklaşık 600 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen model hakkındaki tüm detaylara 18 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik ile erişebileceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap