1. Ana Sayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi Yapılınca Nelere Dikkat Etmeliyiz-Kadıköy Samsug Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi Yapılınca Nelere Dikkat Etmeliyiz-Kadıköy Samsug Ekran Değişimi

samsung-s8-ekran-degisimi

S8 Ekran Kırıldı! En Hızlı Ekran Değişimi Servisi

Samsung Galaxy S8 ekran kırıldı en hızlı ekran değişimi hizmeti nereden alabilirim diye soranlara ilk adres olarak ”Kadıköy Yeni ekleCep Dünyası’nı tavsiye ediyoruz. En uygun ekran değişimi servisi olarak öne çıkan Kadıköy Cep Dünyası, İstanbul ekran değişimi hizmetlerinde fark yaratan çalışmaların altına imza atmaktadır…

IMG 1938

S8 Ekran Kırıldı!

S8 ekran kırıldı diye üzülmeyin! Samsung sertifikalı teknisyenlerimiz sadece 25 dakika içerisinde s8 ekran değişimi işlemini başarı ile gerçekleştirmektedir. Firmamız asla Samsung s8 ön cam değişimi yapmamaktadır.

Samsung s8 ön cam değişimi yapmama sebebimiz ise yapılan ön cam değişimlerinin kısa vadede bir çözüm olması ve uzun vadede gereksiz maliyetler doğurmasıdır. Bu nedenle Kadıköy Cep Dünyasından alınan fiyatlar komple Samsung s8 ekran fiyatı şeklinde olmaktadır.

Samsung s8 arka cam değişimi yapılabilmektedir. Sunulan tüm ekran değişimi hizmetleri tam 6 ay parça ve işçilik garantisindedir. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlarınızı 6 ay boyunca ücretsiz bir şekilde firmamızdan yaptırabilirsiniz.

kadıköy ekran değişimi

En Uygun Ekran Değişimi Servisi

Tamamen AA plus kalitesinde yedek parçalar kullanıldığını belirtelim. Samsung Kadıköy Ekran Değişimi teknik servisi olarak tüm ekran değişimi işlemlerini diğer teknik servislerin aksine oldukça makul fiyatlara yapmaktayız.

S8 kırıldı sorunu ile firmamıza gelmeniz halinde ekran değişimi hizmetini 25 dakika içerisinde gözünüzün önünde yapmaktayız. Ayrıca şunu da belirtelim kırık ekran hizmetlerinde cihazınıza format atmıyoruz.

Ekran Değişimi hizmetlerinde format atılmadığı için veri kaybı yaşamaz, iş ve sosyal yaşantınız sekteye maruz kalmaz. Yapılan s8 ekran değişimi sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz noktalarda revize talebinde bulunabilirsiniz.

kadıköy cep dünyası

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi Fiyatı 1450 TL

Ücretsiz kargo fırsatı ile sunulan Samsung s8 ekran değişimi fiyatı 1450 TL’dir. Mağazamıza gelecek durumda olmayan kişilere özel olarak sunulan çift taraflı ücretsiz kargo avantajı zamandan da ciddi bir şekilde tasarruf sağlamanıza olanak tanıyacaktır.

Aynı gün kargo avantajı ile sunulan s8 ekran değişimi hizmetinde asla sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız. Firmamız ön bilgilendirme de sizlere ne fiyat çekti ise o fiyat geçerli olmaktadır.

Sunulan ekran değişimi hizmeti sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz cam hediyemiz tekrardan aynı sorunları yaşama olasılığını ciddi oranlarda düşürmektedir. S8 Kırıldı! Ne Yapacağım! diye düşünen biri iseniz hemen Kadıköy Cep Dünyası müşteri hizmetleri ile 0552 356 72 72 numaralı telefondan irtibat kurarak özel teklifler alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap