1. Ana Sayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı 1999 TL – Kadıköy Samsung Servisi

Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı 1999 TL – Kadıköy Samsung Servisi

samsung-note-9-ekran-degisimi

Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı

Kadıköy Ce p Dünyası olarak en uygun note 9 ekran değişimi fiyatı ve en hızlı note 9 ekran değişimi hizmetlerini sunmuş olduğumuzu belirtelim. Samsung sertifikalı teknisyenlerimiz %100 orjinal parçalar ile gözünüzün önünde sadece 25 dakikada note 9 ekran değişimi yapmaktadırlar. Note 9 ekran değişimi fiyatı ise 1999 TL’dir.

Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Kadıköy en uygun ekran değişimi hizmetleri sunan teknik servisi olarak oldukça hızlı bir şekilde note 9 ekran değişimi hizmetleri sunmaktayız. Teknisyenlerimiz hiçbir gizli bölmeye ihtiyaç duymadan gözünüzün önünde siz kahvenizi yudumlarken note 9 cihazınızın ekran değişimini yapmaktadır.

Kadıköy Ekran Değişimi teknik servisi denilince akla gelen ilk mağaza olan Kadıköy Cep Dünyası, ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ekran değişimi hizmeti veren diğer firmalardan bir adım öne çıkmaktadır…

Mağazamıza getirmiş olduğunuz note 9 cihazınızın içerisindeki verileri yedekler daha sonrasında ekran değişimi hizmetlerine başlarız. Bu durumda olası veri kayıpları yaşamanızın da önüne geçmektedir.

 

samsungjnote9a

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı Sadece 1380 TL!

En uygun ekran değişimi hizmetlerini Kadıköy ve çevresinde sunan firmamız Note 9 ekran değişimi fiyatı ile de bu alanda en uygun hizmetleri sunmuş olduğunu kanıtlamayı başarmış durumdadır.

Çift taraflı ücretsiz kargo fırsatı ile göndermiş olduğunuz cep telefonunuzda yapılan tüm teknik işlemler videoya kaydedilir ve WhatsApp aracılığı ile sizlere gönderilir. Bu sayede şeffaf hizmet anlayışı ile hizmet verdiğimizden dolayı içiniz rahat bir şekilde telefonunuzu kullanabileceksiniz.

Kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonunuza asla sürpriz maliyetler çıkarmayız. Başta konuşulan rakam dışına asla çıkmadığımızı bu konuda oldukça titiz bir çalışma yürüttüğümüzü belirtmek isteriz.

Bilgilerim Silinir Mi?

Note 9 ekran değişimi hizmeti sonrasında 50 TL değerindeki Note 9 kırılmaz cam hediyemiz olmaktadır. Bu sayede olası ekran kırılmalarının önüne bir nebze de geçmiş olursunuz.

Note 9 ekran değişimi öncesinde cihazınızda ki tüm veriler yedeklenir. Bu sayede kaza öncesinde olduğu gibi cihazınızda ki tüm veri, fotoğraf ve videolara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Note 9 ön cam değişimi yapmadığımızı da son olarak hatırlatalım. Firmamız müşteri memnuniyetine fazlası ile önem verdiğinden dolayı asla ön cam değişimi gibi kısa vadeli çözümler ile sizlere mağdur etmez. Yapılan note 9 ekran değişimleri iç ekran, ön cam ve dokunmatik ekran şeklinde olmaktadır.

Size özel Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı için hemen 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

note 9 ekran değişimi, note 9 ekran değişimi fiyatı, note 9 ekran değişimi kadıköy, kadıköy ekran değişimi, ekran değişimi note 9, ekran değişimi kadıköy, en uygun ekran değişimi

Yorum Yap

Yorum Yap