1. Ana Sayfa
  2. Huawei
  3. Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı 250 TL – Kadıköy Cep Dünyası

Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı 250 TL – Kadıköy Cep Dünyası

g7

 

20 Dakika içerisinde gözünüzün önünde Huawei Ekran Değişimi hizmeti almak istiyorsanız sizleri Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına bekliyoruz. AA Plus kalitesindeki parçalar ile yapılan Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi Fiyatı 129 TL gibi oldukça makul bir seviyededir.

Huawei Ascend G7 Ekran Fiyatı 250 TL

Huawei teknisyenlerimiz hiçbir gizli bölmeye gerek duymadan Huawei Ekran Değişimi hizmetlerini gözünüzün önünde siz kahvenizi yudumlayana dek bitirmektedir. Cihazınızda olup biten tüm teknik işlemleri rahatlıkla görebilirsiniz.

AA plus kalitesindeki yedek parçalar ile yanı orijinale en yakın parçalar ile Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi fiyatı 250 TL’dir. Yapılan ekran değişimi sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz kısımlarda sınırsız revize talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm Huawei ekran değişimi hizmetlerimiz sonrasında 30 TL değerindeki Huawei ekran koruyucuyu hediye ettiğimizi hatırlatalım. Bu sayede olası risklere karşı ciddi bir şekilde önlem almış olursunuz.

Ücretsiz Kargo Fırsatı ile Ekran Değişimi

Ücretsiz kargo fırsatı ile cihazlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Mağazamıza cihazınız ulaşır ulaşmaz ekran değişimini yapıyoruz ve aynı gün içinde kargoya ücretsiz bir şekilde vererek sizlere teslim ediyoruz. Ücretsiz kargo fırsatı ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonunuzda olup biten tüm teknik işlemler videoya kaydedilir veya teknisyenlerimiz sizi görüntülü bir şekilde arayarak teknik işlemleri izleyebilmenize olanak tanır.

Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi sırasında herhangi bir format işlemi uygulanmaz. Huawei sertifikalı uzman teknisyenlerimiz tuş kilidinizi dahi açmadan tüm onarım işlemlerini uygular. 20 dakika içerisinde yapılan ekran değişimi hizmetlerimi sonrasında herhangi bir bilginiz cihazınızdan kaybolmaz.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi

Huawei sertifikalı uzman teknisyenlerin yapmış olduğu tüm parça değişimleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındır. Kullanıcı hatası dışında yaşayacak olduğunuz sıkıntılarınız hızlı ve ücretsiz bir şekilde bu süre zarfında çözülür.

Komple Ekran Değişimi Hizmetleri

Kadıköy Cep Dünyasında asla Huawei ön cam değişimi yapılmamaktadır. Çünkü yapılan sadece cam değişimleri sonrasında ekranda mürekkep akmaları, dokunmatik hassasiyetinde zayıflama ve ekran çözünürlüğünde ciddi düşüşler meydana gelmektedir. İç ekran, dokunmatik ekran ve ön cam komple bir şekilde değiştirilerek cihazınızı sıfır ayarında kullanabilmenize imkan tanınmış olur.

Kadıköy Cep Dünyası ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap