1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi
  3. [Kesin Çözüm] – Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyası

[Kesin Çözüm] – Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyası

xiaomi-redmi-note-9-pro-ekran-koruyucu-mat-seramik-nano-tam-kaplama-26868-jpg

Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyası

20 dakika içerisinde gözünüzün önünde Xiaomi ekran değişimi hizmetleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile Xiaomi teknik servis olan Kadıköy Cep Dünyasında sunulmaktadır. Tamamen Xiaomi sertifikasına sahip ekran değişimi sektöründe yıllarını vermiş teknisyenler eşliğinde yapılan parça değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü verimliliğinde kullanabileceksiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyası

20 yıllık deneyim ve tecrübemizi iş akışımız içerisinde başarılı bir şekilde uygulayarak ekran değişimi sektöründe en fazla müşteri portföyüne sahip olan teknik servis olmayı başardık.

Son zamanların en çok satan markalarından bir tanesi olan Xiaomi markasının ekran değişimi hizmetlerini de yürüten Kadıköy Cep Dünyası, 20 dakika içerisinde gözünüzün önünde yapmış olduğu Xiaomi ekran değişimi hizmetleri sayesinde zamandan ve paradan çok ciddi bir şekilde tasarruf sağlamanıza olanak tanımaktadır.

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlarınız bu süre zarfında ücretsiz bir şekilde çözülür…

 

Orjinal Xiaomi Yedek Parçaları Mı Kullanıyorsunuz?

Xiaomi yedek parçası olarak AA Plus kalitesindeki ürünleri yani orijinale en yakın ürünleri kullanıyoruz. Bunun nedeni ise Xiaomi firmasının hiçbir kişi ve kuruma orijinal yedek parça satışı yapmamasıdır. Tamamen orijinal parçalar ile değişim yapıyoruz diyen firmalara itibar göstermeyiniz. Xiaomi servis olan firmamızdan AA plus kalitesindeki parçalar ile ekran değişimi hizmetleri aldığınızda cihazınızın tam randımanlı bir şekilde çalışabilmesine de olanak sağlamış olursunuz.

Telefonumu Kargo İle Gönderebilir Miyim?

Xiaomi teknik servis olarak çalışmalarını sürdüren mağazamıza gelecek durumda olmayan kişilere çift taraflı ücretsiz kargo fırsatını sunmaktayız. Mağazamıza anlaşmalı kargo aracılığı ile göndermiş olduğunuz cihazlarınız aynı gün içerisinde onarımı yapılmış bir şekilde sizlere gönderilir. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonunuzda yapılan tüm ekran değişimi işlemleri ya video ile kaydedilir ya da Xiaomi teknisyenlerimiz sizleri görüntülü bir şekilde arayarak cihazınızdaki tüm işlemleri kesintisiz bir şekilde izleyebilmenize olanak tanımaktadır.

Komple Ekran Değişimi Mi Yapıyorsunuz?

Evet, tüm Xiaomi ekran değişimi işlemlerimiz komple yani iç ekran, ön cam ve dokunmatik ekran değişimi şeklinde yapılmaktadır. Asla Xiaomi ön cam değişimi yapmıyoruz. Çünkü ön cam değişimi sırasında yüksek ısı uygulanır ve bu yüksek ısı ön cam ile dokunmatik ekran ve iç ekran arasındaki bağlantıları koparır ve ön cam ile iç ekran arasındaki yapışkanların ekrana akmasına neden olur. Kısa bir süreli kullanım sonucunda tüm bu sorunlar ön cam değişiminden kaynaklı karşınıza çıkar ve ekstra maliyetlerin altına girmenize de neden olur. Xiaomi servis olarak asla bu tür kısa vadeli çözümler ile karşınıza çıkmıyoruz.

Xiaomi teknik servis firmamızdan almış olduğunuz Xiaomi ekran değişimi fiyatı komple ekran değişimi içindir. Size özel tekliflerimizden yararlanmak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap