1. Ana Sayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Galaxy Ekran Değişimi Kadıköy -Kadıköy Samsung Telefon Tamiri

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Kadıköy -Kadıköy Samsung Telefon Tamiri

kadikoy-cep-dunyasş

Samsung Ekran Değişimi ve Tamiri

Samsung ‘un En son  cıkardığı model olan samsung galaxy s9, 2018 yılının şubat ayında açıklandı  ve yine 2018 mart ayında piyasaya sürüldü. 5.8 inç ekran kulandığı 12 MP arka kamera çözürnülüğü sunuyor .ön kamerada 8 MP çözürnülüğü kulandı .

kulanılan ceviri özeliği ve gelişmiş pil gücüne sahip olup kablosuz teknolojisini sunmaktadır.

acilkadıköycepdünyası J7 MAX EKRANDEĞİŞİMİ

Samsung Galaxy  Ekran Değişimi

Tüketicilerin iyi bir selfi çekmenizi sağlayan ön kamerası baya bir memnun ediyor .kameranın  üzerinde bulunan menünün hayaranlık uayndıran bir özeliktir.işte bu olağanüstü telefonu olası bir kaza sonucu kırılan veya bozulan bu telefonu tamir etmek ve ya ekran değişimini yapmak için kadıköy cep dünyası teknisyenleri sizi bekliyor olacaktır.

Garantili samsung ekran değişimi

Samsung Galaxy kulanılan sonsuzluk ekranı,net ve net bir görüntü sunan bir uctan uca ekran her inçte 567 piksele sahip QHD+ekranı,fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için mükemel bir görüntü. Samsung Galaxy  ekran değişimi için en iyi ekranı kulanıyoruz.

En iyi samsung galaxy ekran değişimi servisi 

Samsung ekran değişimi için uzman ekran değişimi tekniysenimiz tarafından ekranı getirdiğiniz dakikadan itibaren bütün işlemleri göz önünde bulunan teknik servis bankomuzdan görünecek şekilde ekran değişimini yapıp sizin telefonuzun ilk gün ki gibi kulanmanızı sağlıyoruz.

Samsung  Galaxy ekran değişimi Kadikoy

Samsung kırılması gibi bir durumda kırık ekran samsung  galaxy ekranı kulanmak istemiyorsanız elinizin altında bulunan www.acilekrandegisimi.com ve www.hizliekrandegisimi.com sayfamızdan fiyat bilgisine ulaşarak bizi arayıp bilgiyi doğruladıktan sonra yanımıza kırık samsung galaxy ekranı değişimi için yanımza gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.

 

kadıköyj7 samsung ekran değişimi

Yorum Yap

Yorum Yap