1. Ana Sayfa
  2. Lenovo
  3. LENOVO VIBE P1 EKRAN DEĞİŞİMİ 269 TL – LENOVO KADIKÖY TAMİR

LENOVO VIBE P1 EKRAN DEĞİŞİMİ 269 TL – LENOVO KADIKÖY TAMİR

p1

LENOVO VİBE  P1 EKRAN DEĞİŞİMİ yapılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.

Cep Telefonu tamiri uzmanları, lenovo ekranlarını değiştirmek için özel olarak eğitildi. Zarar gören lenovo ekran çıkarıp, yerine yeni bir lenovo ekran ile değiştirip size edilir.

Lenovo p1 ekran değişimi ve tamiri larında yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılamadığından dolayı servislerimizde (model) cam değişimi yapılamamaktadır. Yüksek ısı kullanımından dolayı ısıya maruz kalan ekranlarda piksel hatası meydana gelmektedir.
Yapıştırılan ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ise ekranın içerisine sızarak telefonunuza zarar verir.

Bu sebepten dolayı değişimi; ekran, cam, çerçeve ve panel şeklinde bir bütün olarak gerçekleştiriyoruz. Sonraki zamanlarda telefonunuzda herhangi bir oluşacak daha büyük bir sorunla tümü ile böylelikle karşılaşmanızın da önüne geçmiş oluyoruz.

TELEFONUMA BAŞKA BİR ŞEY OLURMU ?

Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servisde herhangi gizli kapalı bir alan yoktur. Telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz.
Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, tüm ceplerinizi kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.

KARGO YU NASIL GÖNDERİRİM NE YAPMALIYIM ? TIKLAYINIZ
Kargo ile yolladığınız telefonlarınız bize ulaştığı andan tamirin gerçekleştiği ana kadar, telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına alıyor ve istediğiniz takdirde kaydı sizlere gönderiyoruz.

BİLGİLERİM SİLİNİRMİ ?

LENOVO  ekran değişimi için gerçekleştiğinde ceplerinizde yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi işlemi servisleri gerçekleşir. Kargonuz bize ulaştığı gün telefonunuz tamir edilerek aynı gün içerisinde sizlere gönderilir.
NEDEN HIZLI EKRAN DEĞİŞİMİ ?
Ceplerinize uyguladığımız bütün işlemler işyerimiz garantisi ile gerçekleşmiş olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için servislerimizle problemi gideriyoruz.
Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

NASIL GELİRİM

Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol

üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda; İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda

yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde

yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

 

LENOVO EKRAN DEĞİŞİMİ GÜNCEL FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90

Yorum Yap

Yorum Yap