1. Ana Sayfa
  2. Lenovo
  3. Lenovo Vibe S1 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL,Lenovo Kadıköy Ekran Değişimi

Lenovo Vibe S1 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL,Lenovo Kadıköy Ekran Değişimi

s1

Lenovo Vibe S1 lite ekran değişimi orjinal ekrana en yakın ekran takılıp maksimum 20 dakikada göz önünde teslim edilir

Kadıköy Lenovo Cep Telefonu tamiri uzmanları, lenovo vibe s1 lite ekran değişimi için özel olarak eğitildi. Zarar gören lenovo ekranı çıkarıp, yerine yeni bir lenovo ekran ile değiştirip size edilir. Hızlı ve profesyonel teknisyenlerimiz yalnızca en iyi araçları ve yedek parçaları kullanmaktadır, böylelikle lenovo  telefonu kulanma zamanınızdan ödün vermeyecektir.

Ekran değişimi yapılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.

 

LENOVO EKRAN DEĞİŞİMİ GÜNCEL FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

 

MÜŞTERİ YORUMLARI İÇİN OKUYUNUZ

 

lenovo  s1 lite ekran yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılamadığından dolayı servisimizde lenovo vibe s1lite cam değişimi yapılamamaktadır. Yüksek ısı kullanımından dolayı ısıya maruz kalan ekranlarda piksel hatası meydana gelmektedir.

Yapıştırılan ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ise ekranın içerisine sızarak telefonunuza zarar verir.

Bu sebepten dolayı s1 liteekran değişimi; ekran, cam, çerçeve ve panel şeklinde bir bütün olarak gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ilerleyen zamanlarda telefonunuzda oluşacak daha büyük bir sorunla karşılaşmanızın da önüne geçmiş oluyoruz.

 

TELEFONUMA BAŞKA BİR ŞEY OLURMU ?

 

Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servis bölümünde gizli bir bölme ya da kapalı bir alan yoktur. Böylelikle telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz.

Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.

 

KARGO YU NASIL GÖNDERİRİM NE YAPMALIYIM ? TIKLAYINIZ

Kargo ile yolladığınız telefonlarınız bize ulaştığı andan tamirin gerçekleştiği ana kadar, telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına alıyor ve istediğiniz takdirde kaydı sizlere gönderiyoruz.

 

BİLGİLERİM SİLİNİRMİ ?

 

lenovo vibe s1lite ekran değişimi gerçekleştiğinde Telefonunuzda yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi firmamızca gerçekleştirilir. Kargonuz bize ulaştığı gün telefonunuz tamir edilerek aynı gün içerisinde sizlere gönderilir.

 

NEDEN HIZLI EKRAN DEĞİŞİMİ ?

Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

YOL TARİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

NASIL GELİRİM

Metrobüs ile geliyorsanız;

Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız;

 

Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

 

Marmaray ile geliyorsanız;

Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

Yorum Yap

Yorum Yap