Kadıköy Cep Dünyası firması olarak 20 Kadıköy’de cep telefonu satışı üzerine yaptığımız girişim 15 yıldır da cep telefonu tamiri üzerine gerçekleştirmekteyiz. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimizden biri de göz önünde cep telefonu tamiri, ekran değişimi, batarya değişimi vb. işlemlerimizdir. Firmamızda çoğu değişimler 6 ay garantili olup garanti belgesi ile beraber teslim edilmektedir.

Kadıköy Cep Dünyası olarak işlemler boyunca cihazın başında durup şifreyi bizimle paylaşmamanız gerektiğini hatırlatmaktayız. Her zaman 7/24 tüm işemlerimizi gözetleyen güvenlik kameralarımız mevcut ve hiç bir şekilde gizli bir nokta kalmayacak şekilde gözetlenmektedir. Sizin güvenliğiniiz için tüm önlemleri firma olarak önceden düşünüp rahat ve problemsiz bir tamir deneyimi sunmaktayız.

Firmamız 3000’den fazla Google Haritalar’da olumlu yorum 5 yıldıza sahip tek firmadır. Olumlu yorumların bir tesadüf değil kalitenin getirdiği bir şey olduğunu henüz içeriye ilk adım attığınızda anlayacaksınız. Cep telefonu tamir servisinde işlemleriniz 20 dakika gibi bir zamanda yapılmaktadır. Bu sayede günlük hayatın hızından eksik kalmadan işlerinizden geri kalmadan hızlı bir şekilde güvenli tamir hizmeti sunmaktayız.

Firmamıza gelmek için yeterli zamanı olmayanlar ve istanbulda bulunanlar için moto-kurye hizmeti sunmaktayız. Moto-Kurye hizmetimiz sayesinde telefonlarınız onarılıp aynı gün içinde tekrar Motor-Kuryemiz tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Şehirdışı ve yurt dışında olanlar için ise kargo hizmetimiz mevcuttur. Şehir dışından ücretsiz kargo gönderimi kabul etmekteyiz. Yurtiçi kargo ile 725966047 numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Cep telefonu onarım hizmetimizi sizde deneyimlemek isterseniz ;

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi Nal Sokak No 9 Kat 1 Kadıköy / İstanbul

Kadıköy Boğa heykelinden sahile doğru inerken sağ tarafta İNG Bank yanı 1. kattayız.

Google Haritalara’da Binclerce Mutlu Müşteri Yorumlarını Görmek için : TIKLAYIN

Google Haritalara ulaşmak için : TIKLAYIN

Görüntülü Adres tarifine ulaşmak için (Metrobüsten) : TIKLAYIN

Görüntülü Adres tarifine ulaşmak için (İskele-Rıhtım-Metro) : TIKLAYIN

Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu : 725966047