1. Ana Sayfa
  2. Samsung
  3. Samsung Galaxy j7 2015 Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL Samsung Kadıköy Ekran Değişimi

Samsung Galaxy j7 2015 Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL Samsung Kadıköy Ekran Değişimi

j700-ekran-degisimi

SAMSUNG GALAXY J700 (J7 2015) EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI 399 TL  KADIKÖY

Samsung j7 2015 ekran değişimi, uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde garantili bir şekilde yapılır ve kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir.

Samsung j7 Ekran lar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.

NOT :

 

Beyaz renk samsung j710  ekran değişimi fiyatı 399 tl 

 

siyah renk samsung j7 2016 ekran değişimi fiyatı 399 tl

 

gold renk samsung j710  ekran değişimi fiyatı 399 tl

 

NEDEN KADIKÖY CEPDÜNYASI?

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak  Samsung  markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinal parçalar kullanarak gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz.

BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ?

Samsung galaxy j7 ekran değişimi  ve tamiri süresi boyunca Telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmeden,  Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz.

 

GOOGLE HARİTALARDA KONUM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN GÖRÜNTÜLÜ ADRES TARİFİ

KARGO NASIL GÖNDERİLİR ? TIKLAYINIZ

 

J7 2015 EKRAN DEĞİŞİMİ KADIKÖY CEPDÜNYASI

 

NASIL GELİRİM

 

Metrobüs ile geliyorsanız;

 

Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

 

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız;

 

Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

 

Marmaray ile geliyorsanız;

 

Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

0216 338 37 72

0552 356 72 72

Yorum Yap

Yorum Yap